produkt

Výroba rozvádzačov

Venujeme sa výrobe ocelovo-plechových rozvádzačov nízkeho napätia NN (s certifikátom pre objekty bez nebezpečenstva výbuchu). Vyrábame viacmerania, plynové skrinky podľa požiadavky zákazníka. A taktiež poskytujeme odborné prehliadky a odborné skúšky technických elektrických zariadení - rozvádzačov. Rozvádzače vyrábame pomocou CNC strojov značky AMADA, ktoré poskytujú vynikajúcu presnosť a kvalitu výrobkov.

  • priemyselné rozvádzače (kompenzačné rozvádzače, skelety pre transformátory)
  • priemyselné rozvádzače P-SS, P-PS s krytím IP55
  • bytové a domové rozvádzače 
  • elektromerové (povrchové - pilierové, zapustené)
  • elektromerové - viacmerania
  • plynové skrinky

Vlastníme oprávnenie inšpektorátu práce na výrobu, montáž, opravu, údržbu, odborné prehliadky a skúšky elektrických zariadení s napätím do 1000 V a 35 kV (pre objekty bez a s nebezpečenstvom výbuchu).
Naši zamestnanci majú dlhoročnú odbornú prax a vzdelanie pre činnosť v uvedenej oblasti. Poskytujeme kvalitu, technickým riešením, a včasným termínom plnenia zákaziek chceme uspokojovať svojich partnerov a zákazíkov. Taktiež investuje do progresívnych technológií a tak zaisťuje vysoký štandard výrobného procesu.

Rozvádzače si môžete priamo zakúpiť v našej predajni alebo priamo objednať v našom e-shope, prípadne môžete požiadať o vypracovanie cenovej ponuky na konkrétny typ rozvádzača.

 

Fotogaléria

produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt produkt
Chránené pracovisko

Naša firma má pridelený štatút chránené pracovisko
Novinky emailom
Pridajte sa na odber informácií emailom o novinkách v našom obchode!